W najbliższą środę (4 września) drużynę seniorów MKS Polonia Warszawa czeka kolejny mecz w ramach rozgrywek IV ligi mazowieckiej (grupy północnej). Podopieczni Piotra Dziewickiego zmierzą się na własnym stadionie z Naprzodem Skórzec.

Przedsprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się w poniedziałek. Tego dnia kasa biletowa będzie czynna w godzinach 17-20. We wtorek po zakup wejściówek zapraszamy natomiast w godzinach 16-20, a w środę, w dniu meczu – od godziny 12 do końca pierwszej połowy. Równocześnie będziemy prowadzili sprzedaż biletów na kolejny mecz domowy, z Amatorem Maszewo, który odbędzie się 15 września (niedziela) o godzinie 12. Przypominamy, że do nabycia biletu niezbędne jest posiadanie Karty Kibica lub dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna w przypadku niepełnoletnich).

Uwaga! Podczas meczu z Naprzodem do użytku będzie przeznaczona jedynie Trybuna Główna.

Do dyspozycji kibiców – podobnie jak przy okazji meczów z Wkrą Żuromin i Wisłą II Płock – będzie ogródek piwny usytuowany na dziedzińcu przed budynkiem klubowym oraz strefa małego kibica, w której będą Państwo mogli pozostawić swoje pociechy pod opieką wyszkolonej kadry. Strefa ta będzie mieściła się w hali koszykarskiej (poniżej zdjęcie z ostatniego meczu).

strefamalegokibica