brdno    Drugie z rzędu zwycięstwo w minimalnych rozmiarach zanotował rocznik 2001. W sobotnie popołudnie pokonał na wyjeździe UKS Bródno  1:0. Decydujące trafienie zadał w 18 minucie Marek Kwiatkowski,wykorzystując podanie Kuby Dekanowskiego.
    W ubiegłą środę w pojedynku z Gwardią nasz zespół miał trochę szczęścia, bo rywale zamiast w bramkę trafiali w poprzeczkę. Tym razem wygrana nie podlegała dyskusji i była zasłużona. Gdyby podopieczni trenerów Chmielewskiego i Krzyżanowskiego wykazali więcej zimnej krwi pod bramką golkipera UKS Bródno, cieszyliby się z bardziej okazałego tryumfu. Gospodarze tylko przez pierwszy kwadrans dotrzymywali kroku naszym graczom, kolejne minuty należały do młodych Polonistów.  Jednym z konstruktorów wygranej był Kuba Budnicki, który nie tak dawno przywdziewał barwy dzisiejszego rywala. Wraz z pozostałymi graczami formacji obronnej zabezpieczył dostęp do bramki strzeżonej przez Mateusza Dekanowskiego oraz Konrada Piskorza, będąc jednym z najlepszych na boisku.
    Kolejne spotkanie drużyna rozegra za tydzień z Dragonem Bielany. W najbliższym tygodniu treningi odbędą się w poniedziałek (godz. 14.00), środa (godz. 14.00) i czwartek (godz. 15.00) i piątek (godz. 16.30).

UKS Bródno Warszawa – Polonia Warszawa 0:1 (0:1)

Bramka: Kwiatkowski

Asysta: J. Dekanowski

Skład drużyny: M. Dekanowski – Popławski, Boroszko, Budnicki, Niewiadomski – Żakowski, Kwiatkowski, Brzeski, J. Dekanowski

grali również: Gałązka, Piskorz, Stojek, Skulimowski, Mordaka, Żbikowski, Jarczewski, Putowski, Michrowski

Kary wychowawcze: nie było