UWAGA, KONKURS!

Sobotni mecz 5. kolejki piłkarskiej IV ligi między Błękitnymi Raciąż a Polonią Warszawa będzie można obejrzeć na żywo w telewizji internetowej ETV Telewizja Internetowa (www.etvlive.pl). Stacja wyprodukuje bezpośredni przekaz ze stadionu w Raciążu z wykorzystaniem dwóch kamer, w wysokiej jakości 1Mbit/s, wraz z komentarzem znanej widzom stacji ekipy komentatorskiej. Transmisja będzie dostępna w formule pay per view – koszt dostępu wyniesie 4zł dla widzów płacących przelewem online oraz 6zł (7,38zł z VAT) w przypadku wybrania opcji płatności sms. Część dochodu z transmisji zostanie przekazana na rzecz Polonii Warszawa!

W ramach współpracy z ETV przygotowaliśmy dla Was konkurs. Trzy osoby, które jako pierwsze poprawnie odpowiedzą na zadane przez nas pytanie, otrzymają kod pozwalający na bezpłatne obejrzenie sobotniej transmisji.

Pytanie konkursowe brzmi: Wymień jednego zawodnika z obecnej kadry Błękitnych Raciąż, który w przeszłości występował w pierwszym zespole Polonii Warszawa oraz jednego wychowanka Błękitnych Raciąż (nie gra już tam obecnie), który w swojej karierze występował w seniorach klubu z Konwiktorskiej.

Odpowiedzi piszemy w komentarzach. Czas – start!