Dwóch juniorów MKS Polonia Warszawa wystąpiło w rozegranym dzisiaj towarzyskim meczu reprezentacji Polski do lat 18 z Rumunią. Młodzi Polacy wygrali aż 6:0, a autorem jednej z bramek był nasz zawodnik, Możdżonek, który w 17. minucie gry pokonał rumuńskiego bramkarza podwyższając wynik na 2:0.

Możdżonek rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i spędził na boisku 45 minut. W przerwie zmienił go Grzegorz Tomasiewicz z Legii Warszawa. W drugiej połowie na boisku mogliśmy zobaczyć innego gracza “Czarnych Koszul”, Filipa Kowalczyka, który pojawił się na placu gry w miejsce Adama Buksy.

Warto wspomnieć, że cały mecz w bramce “Biało-czerwonych” rozegrał ekspolonista Maksymilian Stryjek.

Zarówno Możdżonek jak i Kowalczyk występują na co dzień w drużynie juniorów Polonii (rocznik 1995) pod okiem trenera Michała Libicha.