Podopieczni Piotra Stokowca przegrali trzeci sparing podczas obozu w Turcji. Tym razem osłabieni po odejściu zadłużonych graczy, musieli uznać wyższość lidera gruzińskiej ekstraklasy, Dinamo Tbilisi. 

Poloniści szybko objęli prowadzenie. W 6 minucie  Adam Pazio zagrywał do Miłosza Przybeckiego, który po zwodzie zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się od Giorgi Seturidze i wpadła do bramki. Gruzini wyrównali już w następnej akcji. Po rzucie wolnym do odbitej piłki doskoczył Irakli Dzaria, który strzałem po ziemi umieścił ją w bramce. 1:1. W 58 minucie Gruzini podwyższyli wynik rywalizacji. Po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Giorgi Rechwiaszwili.

09.02.2013 – Belek
Dinamo Tbilisi – Polonia Warszawa 2:1 (1:1)
bramka: Giorgi Seturidze 6 (s)

Polonia: Mariusz Pawełek – Jakub Tosik (63. Łukasz Teodorczyk), Igor Morozov, Wojciech Szymanek, Adam Pazio (79. Konrad Wrzesiński) – Paweł Wszołek, Martin Baran (46. Igor Jugović), Mateusz Gliński, Tomasz Hołota (46. Krzysztof Kopciński), Miłosz Przybecki (46. Vytautas Lukša) – Daniel Gołębiewski (70. Mateusz Michalski).

Źródło: ksppolonia.pl

Share

Post Trzecia porażka w Turcji pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.