Kibiców, którzy nie mogą przybyć na sobotni mecz Polonii z Czarnymi Węgrów (godz. 18:00), zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Czarnymi, wyślij SMS o treści MECZ.2109 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Czarnymi, wyślij SMS o treści MECZ.2109 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Regulamin serwisu na stronie Emerytów (klik).

Przypominamy, że na jutrzejszym meczu z Czarnymi Węgrów – podobnie jak na wszystkich dotychczasowych spotkaniach rozgrywanych przy Konwiktorskiej – będzie funkcjonowała Strefa Małego Kibica dla najmłodszych fanów.

Strefa (wstęp do niej jest bezpłatny) będzie zlokalizowana na hali koszykarskiej. Zapraszamy zarówno przed meczem jak i w jego trakcie.

Źródło: własne / Emeriten Gang / Polonia Warszawa

Share

Post Transmisja SMS z meczu z Czarnymi. Strefa małego kibica otwarta pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.