Telewizja internetowa ETV przeprowadzi transmisję na żywo z sobotniego meczu 7. kolejki: MKS Ciechanów – Polonia Warszawa. Bezpośredni przekaz ze stadionu miejskiego w Ciechanowie będzie dostępny w wysokiej jakości 1Mbit/s. Spotkanie komentować będzie Łukasz Klufczyński. Transmisja będzie dostępna w formule pay per view – koszt dostępu wyniesie 4zł dla widzów płacących przelewem online oraz 6zł (7,38zł z VAT) w przypadku wybrania opcji płatności sms. Kibice zza granicy mają możliwość oglądania transmisji, dzięki udostępnieniu płatności poprzez takie serwisy jak Paypal, czy Skycash. Część dochodu z transmisji zostanie przekazana na rzecz Polonii Warszawa.

Początek transmisji na żywo o godzinie 15:55. Pierwszy gwizdek sędziego o 16:00. Transmisję będzie można oglądać za pośrednictwem strony internetowej www.etvlive.pl.

Znamy także harmonogram pracy kas biletowych przed kolejnym domowym meczem Polonii Warszawa – z Amatorem Maszewo. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę, 15 września, o godzinie 18:00. Kasy będą otwarte w piątek (13 września) w godzinach 17-20, w sobotę (14 września) w godzinach 14-18, oraz w niedzielę od godziny 11 do końca pierwszej połowy meczu.