Przed chwilą strona oficjalna poinformowała, że Łukasz Teodorczyk został piłkarzem Lecha Poznań. Zawodnik podpisał z „Kolejorzem” kontrakt od 1 lipca 2013 roku.

Łukasz Teodorczyk

„Teo” jednak w Lechu!? (fot. Lugher77 / dumastolicy.pl)

Działacze poznańskiego klubu po ostatniej ofensywie transferowej Legii postanowili wznowić rozmowy z Ireneuszem Królem i ostatecznie go przekonać do oddania napastnika już teraz.

Król twierdził, że nie zamierza pozbywać się Teodorczyka teraz! Mediom twierdził, że nie puści „Teo” nawet za 10 mln zł. Taka kwota nie była potrzebna… Teodorczyk do Poznania wyjedzie za 500 tys. zł.

Właściciel „Czarnych Koszul” walczy jeszcze o Jacka Kiełba, którego chce pozyskać w rozliczeniu za młodego polonistę.

Dziś snajper pojawił się na sesji zdjęciowej zespołu. Uczestniczyli w niej także testowani zawodnicy Krzysztof KopcińskiPiotr PiekarskiPaweł Tarnowski. Zawodnicy jeszcze nie podpisali kontraktów, ale to podobno tylko kwestia czasu…

Strona oficjalna poinformowała, że kapitanem „Czarnych Koszul” w rundzie wiosennej będzie Daniel Gołębiewski. Napastnik zmienia na tej funkcji Łukasza Piątka, który dzierżył opaskę w rundzie jesiennej.

Źródło: własne / ksppolonia.pl

 

Share

Post Teodorczyk w Lechu zagra na wiosnę! Gołębiewski wiosną będzie kapitanem! pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.