Nowym sponsorem „Czarnych Koszul” będzie Skok Wołomin. Informację tę potwierdził w firmie SKOK Wołomin portal Press. Na dziś zapowiedziano oficjalną prezentację sponsora. Logo firmy znajdzie się na koszulkach zawodników, którzy grają obecnie w czwartej lidze.

Skok Wołomin pomoże Polonii

Skok Wołomin pomoże Polonii

Informację o nowym sponsorze zdaje także potwierdzać Mateusz Borek, który na swoim Twitterze napisał:

SKOK WOŁOMIN zostanie dziś sponsorem głównym Polonii Warszawa na ten sezon. Główny pakiet: koszulka, itd. Będzie awans?

Z góry przepraszamy za wprowadzenie w błąd ostatnim razem. Naczelnemu się nie śniło, że Skoków może być więcej…

Firma jest pierwszym sponsorem na koszulkach piłkarzy Polonii Warszawa.

W specjalnie zwołanej na tę okoliczność konferencji prasowej uczestniczyli Prezes Zarządu SKOK Wołomin, Mariusz Gazda, oraz dyrektor sportowy Polonii Warszawa, Paweł Olczak.

Zdecydowaliśmy, że chcemy pomóc w odbudowie wielkiej Polonii. Nasz udział jest skromny, ale na czwartą ligę na pewno przydatny. Trudno znaleźć w Polsce klub, który z nazwy i ideologii jest bardziej słuszny niż Polonia – powiedział Gazda.

Pozyskaliśmy bardzo konkretnego sponsora, w czym pomogła nam znajomość jednego z kibiców, który chciał pozostać anonimowy. To sukces całej polonijnej społeczności. Razem będziemy szli teraz do przodu – dodał Olczak.

Umowa pomiędzy SKOK Wołomin a Polonią Warszawa będzie obowiązywała przez rok. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie to jedna z największych spółdzielczych kas w Polsce. Według rankingu SKOK-ów opublikowanym w dzienniku Rzeczpospolita (wg danych na koniec 2011 roku) zajmuje 2. miejsce wśród ponad 55 istniejących w naszym kraju SKOK-ów.

Źródło: własne / Press.pl / Mateusz Borek / Polonia Warszawa

Share

Post Skok Wołomin sponsorem Polonii! pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.