Drużyna juniorów MKS Polonia Warszawa (rocznik 1995) kontynuuje passę zwycięstw. Podopieczni Michała Libicha, którzy jako jedna z dwóch drużyn w Polsce mogą pochwalić się kompletem zwycięstw w Centralnej Lidze Juniorów, idą jak burza również w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. Dzisiaj, w V rundzie, pokonali aż 5:0 czwartoligowca – Okęcie Warszawa i awansowali do ćwierćfinałów.

Dwie bramki dla „Czarnych Koszul” zdobył dzisiaj Konrad Cichowski, po jednym trafieniu zaliczyli natomiast Konrad Wojtkielewicz, Mateusz Lewicki i Sebastian Szewczyk. Do przerwy było 2:0, a pozostałe trzy bramki padły w ciągu ostatnich pięciu minut regulaminowego czasu gry.

W ćwierćfinałach Polonia może trafić na zespoły takie jak Wilga Garwolin, Mszczonowianka Mszczonów, Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, Sparta Jazgarzew, oraz na zwycięskie drużyny z par oldboje Legii Warszawa – Józefovia Józefów, Dąb Wieliszew – Hutnik Warszawa i Sokół Serock – Victoria Sulejówek. Z tych wszystkich ekip do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się wiosną, awansują tylko dwie.

Polonia Warszawa (1995) – Okęcie Warszawa 5:0 (2:0)
Konrad Wojtkielewicz 28, Maciej Lewicki 31, Sebastian Szewczyk 84, Konrad Cichowski 89, 90

Polonia: Piętka – Worach, Zawadka, Janiszewski, Lewicki – Stryjek (Jaszczak), Sapała, Boruń, Koza (Kluska) – Wojtkielewicz (Szewczyk), Pachelski (Cichocki).

The post Rocznik 1995 idzie jak burza! appeared first on MKS Polonia Warszawa – strona oficjalna.