Poloniści tuż po obozie w Cetniewie zmierzyli się z I-ligową Bogdanką Łęczna. Warszawiacy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, by w końcowym rozrachunku zremisować 2:2. W spotkaniu testowany był Jakub Tosik Antonio Michajłow.

Pierwsza bramkę zdobył w 16 minucie Władimir Dwaliszwili, który przejął piłkę przed polem karnym i mocnym strzałem z 16 metrów nie dał szans bramkarzowi.

 W 59 minucie po błędzie Wojciecha Szymanka rywale wyrównali. Gola zdobył Ricardinho. Cztery minuty później za sprawą Łukasza Teodorczyka poloniści podwyższyli stan rywalizacji, „Teo” obrócił się z piłką z przeciwnikiem na plecach i mocnym strzałem pokonał bramkarza. W 88 minucie Bogdanka wyrównała po rzucie rożnym, bramkę strzelił Jacek Kusiak.

Miętne koło Garwolina
Bogdanka Łęczna – Polonia Warszawa 2:2 (0:1)
bramki: Ricardinho 59, Jacek Kusiak 88 – Władimir Dwaliszwili 16, Łukasz Teodorczyk 63

Polonia (I połowa): Sebastian Przyrowski – Aleksandar Todorovski, Adam Kokoszka, Martin Baran, Adam Pazio – Miłosz Przybecki, Tomasz Hołota, Jakub Tosik, Vytautas Lukša – Antonio Michajłow, Władimir Dwaliszwili. (II połowa): Dominik Budzyński – Jakub Tosik, Igor Morozov, Wojciech Szymanek, Daniel Ciach – Krzysztof Kopciński, Mateusz Gliński, Martin Baran, Konrad Wrzesiński – Antonio Michajłow, Łukasz Teodorczyk.

Źródło: własne / ksppolonia.pl / 90minut.pl

Share

Post Remis z Bogdanką w Miętnym… pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.