Dzisiejszy „Fakt” informuje, że Polonia nerwowo szuka nowych zawodników. Według tabloidu ich poziom nie jest jednak zbyt wielki. Piłkarze, którzy przyjechali do Antalyi to w gruncie rzeczy średniacy… których jedynym atutem jest to, że nie będą kosztować za dużo. 

Sebastian Przyrowski

Przyrowski przejdzie do „Pasów”? (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl)

Głośniej zrobiło się za to o transferach z klubu. Cracovia chce pozyskać  według „Gazety Wyborczej” Sebastiana Przyrowskiego. – Czasu mam coraz mniej, ale nim się zajmę transferem, zamierzam załatwić wszystkie sprawy z Polonią. Dopiero potem będę się zastanawiał nad tym, gdzie zagram wiosną – mówi Przyrowski. Działacze klubu ze stolicy są mu winni kilkaset tysięcy złotych. W Cracovii wciąż są zainteresowani sprowadzeniem byłego reprezentanta Polski. Władze liczą, że uda się zakontraktować Przyrowskiego, gdy stanie się wolnym zawodnikiem. – Nie mówię „nie” Cracovii, ale do transferu do tego klubu jeszcze daleka droga. Na razie to bardzo odległy temat – podkreśla Przyrowski.

Według „Przeglądu Sportowego” zaprzyjaźnione z Polonią „Pasy” chciały pozyskać też Jakuba Tosika, który jednak odrzucił propozycję z Krakowa i ostatecznie po półrocznym epizodzie z Karpatami Lwów wrócił na Konwiktorską.

Według „Faktu” Władimirem Dwaliszwilim znów interesuje się Legia. Jeśli Gruzin rozwiąże kontrakt z „Czarnymi Koszulami”, to również może się przenieść na Łazienkowską.

Tymczasem w Turcji poloniści poprawiają kondycję swoich umysłów. Drużyna współpracuje z psychologiem sportu, Pawłem Habratem, ten robi co może, aby zmotywować piłkarzy Polonii. Podopieczni Piotra Stokowca w ostatnim czasie obejrzeli dwa filmy, pierwszy o Michaelu Jordanie, drugi o braciach Kliczko. Po każdej z projekcji Habrat przeprowadzał z drużyną pogawędkę motywacyjną. W przypadku filmu o znanym koszykarzu, piłkarze z ust psychologa kilkakrotnie usłyszeli maksymę dotyczącą ciągłej motywacji i nie poprzestawania na sukcesach. Z kolei historia bokserów niosła ze sobą przesłanie – dbałość o szczegóły.

Na koniec, krótka informacja redakcyjna. Pracę inżynierską obronił nasz współpracownik Ganja. Życzymy powodzenia w walce na studiach uzupełniających magisterskich. 

Źródło: własne / Fakt/ Gazeta Wyborcza / Przegląd Sportowy

Share

Post Przyrowski odejdzie do Cracovii? Dwaliszwili do Legii? Poloniści motywują się do wiosennych meczów… pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.