Sztab szkoleniowy znalazł piłkarza, który będzie w stanie wypełnić lukę po stracie Macieja Biernackiego. Jest nim 26-letni Hiszpan José Álvarez Haya, o którego testach pisaliśmy jakiś czas temu. 

José Álvarez Haya

José Álvarez Haya (fot. Facebook)

Kapitanowi Polonii odnowiła się kontuzja pleców, która zahamowała jego I-ligową karierę. Od tamtego czasu Piotr Dziewicki próbował w środku Gerry’ego Maddena i Wojciecha Antczaka. Ten ostatni wydawał się pewniakiem w ostatnich meczach. Piłkarz, który w tamtym sezonie grał w polonijnym zespole Młodej Ekstraklasy ma teraz godnego rywala, który poziomem umiejętności technicznych przewyższa IV-ligowe rozgrywki.

Álvarez w przeszłości występował m.in. w niższych ligach hiszpańskich oraz w Malezji. Według strony oficjalnej Hiszpan najprawdopodobniej otrzyma szansę debiutu w „Czarnych Koszulach” w którymś z najbliższych meczów – z Józefovią Józefów lub Mazurem Gostynin.

Źródło: własne / Polonia Warszawa

Share

Post Polonia znalazła zastępstwo dla Biernackiego pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.