Polonia po dwóch porażkach podnosi się z kolan. Niepowodzenia z Wisłą II i Błękitnymi poloniści odbili sobie na zespole Naprzodu Skórzec. Podopieczni Piotra Dziewickiego pokonali gości 5:0!

Strzelanie rozpoczęło się w 10 minucie spotkania. Piotr Tyburski przejął piłkę, uderzył z prawego narożnika pola karnego, bramkarz gości nie wyłapał piłki i z najbliższej odległości futbolówkę wepchnął do bramki najlepszy strzelec stołecznej drużyny Michał Strzałkowski. Trzy minuty później po dobrej wrzutce Jacka Karbowniaka do piłki wyskoczył Daniel Grala i z najbliższej odległości podwyższył wynik rywalizacji.

Po przerwie, w 48 minucie po rzucie rożnym bardzo dobrą główką popisał się kapitan „Czarnych Koszul” Aleksander Fogler. W 73 minucie drugą bramkę po dośrodkowaniu głową zdobył Grala. Wynik ustalił w 82 minucie Fogler, który wykorzystał dobre podanie w pole karne i skarcił defensywę Naprzodu.

Warto wspomnieć, iż w zespole Polonii debiutowali obcokrajowcy Gerry Madden, Nazar Litun i Danilo Rađenović oraz, że mecz na K6 oglądali kibice ze Skórca. Było normalnie!

04.09.2013 – Warszawa
Polonia Warszawa – Naprzód Skórzec 5:0 (2:0)
bramki: Michał Strzałkowski 10, Daniel Grala 13 i 73, Aleksander Fogler 48 i 82

Polonia: Michał Dudek – Damian Maleszyk Ż, Daniel Grala, Aleksander Fogler, Jacek Karbowniak – Michał Jagodziński (67. Patryk Strus), Gerry Madden, Piotr Tyburski, Nazar Litun (55. Danilo Rađenović Ż) – Michał Strzałkowski (64, Edgar Ghazaryan), Marcin Kruczyk (80. Jacek Kosmalski)

Źródło: własne / kibole.pl