W ostatnim sparingu, który Polonia rozegrała przed wylotem na obóz w Turcji, podopieczni Piotra Stokowca zmierzyli się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. „Czarne Koszule” pokonały popularnych „Górali” 1:0. Niestety powrócił problem przestrzelonych karnych!!! 

W pierwszą bramkę poloniści strzelili 24 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu z prawej strony Aleksandara Todorovskiego piłkę do siatki skierował wbiegający w pole karne Vytautas Lukša. W 79 minucie Poloniści nie wykorzystała rzutu karnego. Tym razem jedenastki nie wykorzystał Igor Morozov. Estończyk uderzył po ziemi w lewy róg bramki, tuż przy słupku, ale bramkarz Podbeskidzia doskonale wyczuł jego intencje. „Jedenastkę” wywalczył Konrad Wrzesiński, po którego zagraniu jeden z przeciwników zagrał piłkę ręką.

30.01.2013 – Kleszczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Polonia Warszawa 0:1 (0:1)
bramki: Vytautas Lukša 24

Polonia: Sebastian Przyrowski (46. Mariusz Pawełek) – Wojciech Szymanek (46. Jakub Tosik), Igor Morozov, Adam Kokoszka – Aleksandar Todorovski, Martin Baran (46. Mateusz Gliński), Łukasz Piątek (46. Mateusz Michalski), Tomasz Hołota, Adam Pazio – Miłosz Przybecki (46. Krzysztof Kopciński), Vytautas Lukša (46. Konrad Wrzesiński).

Źródło: własne / ksppolonia.pl / tspodbeskidzie.pl

Share

Post Polonia pokonała Podbeskidzie. Znów nie trafiamy jedenastki! pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.