Po 2 miesięcznej mobilizacji Kibiców z Ciechanowa na wyjazd życia do Warszawy zapisało się aż 30 kibiców z Ciechanowa + 60 osobowa grupa kibiców Bugu Wyszków. Jednak okazało się że kibice z Wyszkowa nie będą mogli wejść na mecz i MKS rezygnuje z wyjazdu. O to ich oświadczenie:
Wyjazd kibiców do Warszawy na mecz z Polonią Warszawa
jest ODWOŁANY.

Władze klubu Polonii Warszawa podjęły żenującą decyzje jak na IV ligowy poziom rozgrywek i niczym wojewoda mazowiecki podjęły decyzje o wpuszczeniu na sobotni mecz tylko kibiców gosci z… adresem zameldowania w Ciechanowie. Zatem tego meczu nie będą mogli obejrzeć ani kibice zaprzyjaźnionego Bugu Wyszków ani z żadnej innej miejscowości. Co ciekawe, zarówno władze naszego klubu jak i władze MZPN potępiały ich decyzję (i słusznie bo niby na jakiej podstawie chociażby prawnej można samowolnie wprowadzić takie ograniczenie?) ale Polonia zdania nie zmieniła. Czy osoba mieszkająca w Wyszkowie lub w Warszawie nie może kibicować MKS Ciechanów? Oficjalnie ponoć chodziło o "względy bezpieczeństwa". Pytanie tylko kogo: kibiców Polonii? Kiedy to kibice Polonii przyjeżdżali do Ciechanowa czy innych miast na północnym Mazowszu kluby stawały na głowie żeby Ci kibice byli przyjęci, wydawano spore pieniądze na organizacje meczów i nikt też nie pytał czy kibic Polonii mieszka w Warszawie, Wołominie czy Żurominie. Jeśli taki klub jak Polonia z aspiracjami na awans do wyższych lig wymyśla tak żenujący powód ograniczeń do wpuszczania kibiców gości już w IV lidze to pojawia się pytanie po co jej ten awans? Z czym do ludzi? Może miało wyjść fajnie i profesjonalnie a wyszło jak zwykle – ŻENADA.

Jako, że na tym meczu w sektorze gości miała zasiąść z nami spora grupa kibiców Bugu Wyszków zgodnie z kibicowską zasadą "wszyscy albo nikt" nie zamawiamy biletów i nie jedziemy na ten mecz. Pieniądze są do odebrania u osób którym były one przekazywane.
źródło: https://www.facebook.com/pages/-MKS-Ciechanów-Serwis-kibiców-wwwmksonlineboopl/197390683645977?ref=ts&fref=ts