Ostatnim rzutem na taśmę „Czarne Koszule” pozyskały dwóch zawodników. Przed zamknięciem okienka transferowego zespół wzmocnili dwaj zawodnicy, którzy wiosną występowali w zespole polonijnej Młodej Ekstraklasy. 

Wojciech Antczak

Wojciech Antczak (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl)

Pierwszym jest Wojciech Antczak. Środkowy pomocnik, który zadebiutował w pierwszym zespole Polonii we wczorajszym meczu z MKS-em Ciechanów. 20-letni piłkarz w przeszłości grał III-ligowych w Unii Swarzędz i Pogoni Barlinek.

Wiosną Antczak w zespole Młodej Polonii zagrał w 12 spotkaniach. Pomocnik zaliczył jedno trafienie w meczu derbowym młodych zespołów.

Drugim zakontraktowanym zawodnikiem jest Patryk Duda. 20-latek jest również środkowym pomocnikiem. Pochodzi z południa. Przed grą w młodej Polonii występował w Lepietnicy Klikuszowa, SMS-ie Kraków i Watrze Białka Tatrzańska. W Młodej Ekstraklasie Duda może się pochwalić podobnym bilansem co Antczak. Również w 12 meczach zdobył jedną bramkę (tyle, że z Piastem Gliwice).

Piłkarze mogą pomóc sztabowi szkoleniowemu, który mógł narzekać na braki po tym jak Maciejowi Biernackiemu odnowiła się kontuzja pleców.

Źródło: własne

Share

Post Ostatnie dwa wzmocnienia Polonii pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.