Przed jutrzejszym meczem „Czarnych Koszul” z Amatorem Maszewo Stowarzyszenie kibiców Polonii Warszawa „K6″ podaje kilka informacji dotyczących jutrzejszego spotkania. Początek rywalizacji o godzinie 18:00.  

Stowarzyszenie K6

Stowarzyszenie K6

Przypominamy: Tak, jak na poprzednich spotkaniach zamknięta będzie trybuna „Kamienna”, młyn będzie na trybunie Głównej, sektor C2 i C3. Prosimy o przychodzenie wcześnie. Mimo że jest to IV liga, procedury wejścia na stadion są takie same.

Apel do wszystkich kibiców Polonii Warszawa: Po meczu na trybunie (sektor C2 i C3) odbędzie się bardzo ważne spotkanie z władzami MKS Polonia dotyczące obecnej sytuacji w klubie.

Apel ultrasów: Na jutrzejszym meczu „Ultras Enigma” przygotowała kartoniadę. Prosimy o stanie przy krzesełkach. Na czas oprawy prosimy o niestawanie na schodach i drodze pożarowej.

Na dole sektora C2 i C3 będzie można zapisać się na środowy wyjazd do Ostrołęki. Koszt wyjazdu 40 zł.

Prosimy o nieomijanie dziewczyn zbierających na oprawę, jutro dowiecie się o planach działania „Ultras Enigma”.

Dalej można odebrać oraz zakupić szal „Polonia nigdy nie zginie” koszt 30 zł

Będzie można zakupić nowe szaliki „Dzieci Warszawy”

Dla przypomnienia również punkty z regulaminu trybuny:

  1. Każdy kto przebywa w młynie jest zobowiązany do bezwzględnego wykonywania poleceń gniazdowego. Gniazdowy rozpoczyna doping,nie ma zarzucania z tłumu.
  2. Przychodząc do młyna dajemy z siebie 100% , a nawet 200% by wspierać nasz klub.
  3. Do młyna wchodzimy tylko na czarno

Tym, którzy nie będą mogli stawić się jutro przy Konwiktorskiej przypominamy, że mecz z Amatorem Maszewo będzie można obejrzeć on-line za pośrednictwem eCharity. Zachęcamy jednak do przybywania na stadion. Dzisiaj kasa biletowa czynna w godzinach 13:30 – 18:00 (uwaga, będzie to kasa od strony ul. Konwiktorskiej!), jutro od 11:00 do końca pierwszej połowy meczu.

Źródło: własne / SK „K6″

Share

Post Ogłoszenia przed meczem z Amatorem Maszewo pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.