Przypominamy, że tak, jak na poprzednich spotkaniach zamknięta będzie trybuna „Kamienna”, młyn będzie na trybunie Głównej, sektor C2 i C3. Prosimy o kupowanie biletów wcześniej, aby uniknąć kolejki przed samym meczem. 

Prosimy o nieomijanie dziewczyn zbierających na oprawę, ULTRAS ENIGMA przygotowuje kolejne OPRAWY.

Dalej można odebrać oraz zakupić szal „Polonia nigdy nie zginie” koszt 30 zł. Będzie można zakupić nowe szaliki (więcej tutaj).

Regulamin trybuny:

  1. Każdy kto przebywa w młynie jest zobowiązany do bezwzględnego wykonywania poleceń gniazdowego.Gniazdowy rozpoczyna doping,nie ma zarzucania z tłumu.
  2. Przychodząc do młyna dajemy z siebie 100% , a nawet 200% by wspierać nasz klub.
  3. Do młyna wchodzimy tylko na czarno!
Strefa wolna od Legii

Strefa wolna od Legii

Uwaga ! Uwaga! Zbiórka na oprawę !!! ULTRAS ENIGMA planuje wykonanie w tej rundzie jeszcze dwóch opraw. W dniu jutrzejszym każda osoba, która wrzuci do puszki banknot lub minimum 10 zł, dostanie komplet 10 vlepek „Strefa wolna od Legii”. Liczymy na Wasze wsparcie!

Na dzisiejszym meczu będzie można kupić koszulki „Piłka nożna dla kibiców !!!”. W tych koszulkach piłkarze wyszli na mecz derbowy z Legią. Jest tylko 15 sztuk. Rozmiar XL. Kosztują 40 zł (całkowity zysk idzie na cele ultrasowskie).

Telewizja internetowa ETV przeprowadzi transmisję na żywo z sobotniego meczu Polonia Warszawa – Mazur Gostynin. Stacja jako jedyny poza telewizją Orange Sport posiadacz praw do transmisji z meczów Polonii, wyprodukuje przekazy na żywo ze wszystkich domowych i wyjazdowych spotkań pierwszej drużyny. Znaczna część dochodu z transmisji zasila konto Polonii Warszawa.

Początek transmisji z meczu Polonia-Mazur o godzinie 18:25. Spotkanie komentować będzie tradycyjnie Łukasz Klufczyński.

Źródło: Ultras Enigma / ETV

Share

Post Ogłoszenia kibicowskie przed meczem z Mazurem Gostynin! Transmisja z K6 pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.