Na wstępie stanowczo dementujemy doniesienia prasowe i innych źródeł, jakoby zamieszanie zostało sprowokowane przekreśloną swastyką na szalikach (bo ta nikomu na trybunach nie przeszkadza).  

Cała sytuacja nad którą ubolewamy, wywiązała się przez ludzi o pewnej ideologii, którzy bez wiedzy i konsultacji z osobami decyzyjnych w środowisku kibiców Polonii, zaczęli uprawiać samowolkę (szaliki, vlepki etc.) nakierowaną do własnych politycznych celów.

Podczas meczu ważniejsze dla nich było „lansowanie” swoich szalików, poglądów politycznych, a na końcu zaatakowanie kibica.

Jest nam przykro, że na takim meczu, nasi kibice, rodziny z dziećmi byli świadkami takich wydarzeń. Stadion Polonii, to nie scena polityczna, tutaj przychodzimy wspólnie dopingować Naszą ukochaną drużynę i wszelkie poglądy polityczne powinny zostać za bramą stadionu.

Jako Stowarzyszenie będziemy dążyć, do tego aby w przyszłości nie dochodziło do tego typu sytuacji.

Dlatego w najbliższych dniach pojawi się komunikat dotyczący sztywnych i nienaruszalnych zasad trybuny „Kamiennej” jak i środowiska kibicowskiego na Polonii.

Stowarzyszenie „K6″

Share

Post Oficjalne Oświadczenie SKPW „K6″ dotyczące zajść na trybunie „Kamiennej” podczas meczu derbowego pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.