Strona oficjalna potwierdziła fakt rozwiązania umowy z Đorđe Čotrą oraz półrocznego wypożyczenia skrzydłowego Jagiellonii Białystok Pawła Tarnowskiego. Serbem zainteresowane jest Zagłębie Lubin, które dziś ma podpisać z nim kontrakt. 

Nadal nie została przesądzona kwestia pozyskania Krzysztofa Kopcińskiego, który długo w zimie trenował z zespołem oraz Piotra Piekarskiego. Według naszych informacji szykują się na Konwiktorskiej jeszcze emigracje…

W czwartek 21 lutego o godzinie 14.30 – w związku z inauguracją rundy  wiosennej rozgrywek Ekstraklasy – zostanie odprawiona Msza Święta w intencji piłkarzy Polonii Warszawa. Msza odbędzie się w kościele Ojców Bonifratrów pod wezwaniem Św. Jana Bożego  i Św. Andrzeja Apostoła przy ulicy Bonifraterskiej 12. Kapelan sportowców „Czarnych Koszul” ks. Mirosław Mikulski zaprasza do udziału wszystkich kibiców Polonii.

W najbliższą sobotę, 23 lutego przypada setna rocznica pierwszego meczu Polonii w czarnych koszulkach. Dzień wcześniej, w piątek, Polonia zmierzy się w meczu ligowym z Lechią Gdańsk. Piłkarze z Konwiktorskiej, aby godnie uczcić tę ważną datę, zagrają przeciwko Lechii w przygotowanych specjalnie na tę okazję koszulkach retro.

Polonia Warszawa

Od środy są dostępne w sklepie stacjonarnym Polonii Warszawa (ul. Zakroczymska 13/1, pn-pt g. 10-18). Cena takiego unikatu wynosi 99 zł. Dostępne rozmiary: M (od czwartku), L, XL, XXL. Zapraszamy!

Źródło: własne / ksppolonia.pl / Fundacja Nasza Warszawa

Share

Post Oficjalna potwierdza Tarnowskiego i Čotrę. Msza za piłkarzy. Koszulki retro… pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.