Dzięki jednemu z naszych użytkowników dotarliśmy do zdjęcia, które mocno nas zszokowało. Przebywający od piątku na testach w Polonii Dominik Ochman wymachuje na nim palcami w niezbyt akceptowalny na Konwiktorskiej sposób… 

Dominik Ochman

Dominik Ochman i jego niezbyt trafne upodobania

Wychowanek Marcovii występował w przeszłości w juniorach „Czarnych Koszul” jak i w drużynie Młodej Ekstraklasy. Ostatnim klubem Ochmana był Huragan Wołomin.

Od niedawna trenuje z zespołem Piotra Dziewickiego. Budowa nowej Polonii miała być oparta na tym by zawodnicy utożsamiali się z klubem i byli w stanie dużo dla niego poświęcić. Postawa Ochmana nie za bardzo daje nam prawo sądzić, że będzie w stanie „umierać” za Polonię.

Uwagi wobec piłkarza pojawiały się już w czasach gdy grywał w ME. Takie zachowanie nie może mieć miejsca w odbudowującej się Polonii. W drużynie powinni być w naszym odczuciu ludzie, którzy będą szanować ten klub, a nie po zakończonej pracy ostro pokazywać jak mocno utożsamiają się z naszym lokalnym rywalem. Liczymy, że sztab szkoleniowy opamięta się i nie dopuści tego miłośnika klubu z Łazienkowskiej do noszenia czarnego trykotu najstarszego klubu Warszawy!

Źródło: własne

Share

Post Ochman w Polonii? Mówimy nie! pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.