Czterech piłkarzy przedłużyło dzisiaj kontrakty z klubem. Nowe umowy parafowali Mateusz Gliński, Mateusz Michalski, Sebastian Olczak i Konrad Wrzesiński

Umowy Glińskiego i Olczaka będą obowiązywać do 30 czerwca 2015 roku, natomiast kontrakty Michalskiego i Wrzesińskiego będą obowiązywać rok dłużej. Wszyscy poza ostatnim dostali jesienią okazję do pokazania swoich możliwości. Wrzesińskiego Piotr Stokowiec włączył do zespołu teraz…

Zagłębie Lubin SA podpisało kontrakt z serbskim obrońcą Đorđe Čotrą. Umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2013 roku.

Przed meczem z Lechią zbiórka na rzecz Polonii Wilno

Był taki mecz w październiku 2012 r., na którym kibice Polonii Warszawa skandowali: „Dwie Polonie – jedna miłość!”. Teraz nadszedł czas próby dla prawdziwości tych słów. Komitet wykonawczy Litewskiej Federacji Piłki Nożnej podjął decyzję, że Polonia Wilno zagra jednak w I lidze (zaplecze tamtejszej ekstraklasy) w sezonie 2013 – ale nałożył na klub karę minus 3 punktów i grzywnę 1.000 litów (ok. 1.200 zł).

Dlatego grupa kibiców Emeriten Gang, wspierająca jaguarzycę Beatę w warszawskim ZOO, postanowiła przed meczem z Lechią Gdańsk (22 lutego o godz. 20.45) zbierać dobrowolne datki do puszek na rzecz Polonii Wilno. Wpływy ze zbiórki przeznaczone będą na jak najszybszą zapłatę grzywny lub jej części. Zatem WESPRZYJMY POLONIĘ WILNO NA NAJBLIŻSZYM MECZU „CZARNYCH KOSZUL”!

Datki na ten cel można wpłacać również na konto Fundacji Dziedzictwo Kresowe
– hasło „Wpłata na grzywnę Polonii Wilno”.

Wpłaty można dokonywać na konto: 83-1240-1037-1111-0010-4648-1167 (Bank PEKAO SA)

Źródło: ksppolonia.pl / zaglebie-lubin.pl / Fundacja „Nasza Warszawa”

Share

Post Młodzież przedłużyła umowy. Čotra na pół roku w Lubinie… pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.