Rozstrzygnęła się kwestia związana z jednym z trójki zawodników, których Polonia chciała zimą pozyskać. Adenyi Lekan piłkarzem Polonii. Nigeryjczyk został wypożyczony na pół roku z Concordii Piotrków Tryb. – poinformowała rano strona oficjalna.

Adeniyi Evra Lekan

Adeniyi Lekan (fot. MJPhoto)

Nigeryjczyk (z pochodzenia Brazylijczyk) jest wychowankiem A.A.C.C Academy z Lagos. Do tej pory jego największym sportowym wyróżnieniem było powołanie do nigeryjskiej kadry do lat 17. – Przyjaźnię się nadal z chłopakami z tamtej drużyny Stanleyem Okoro (dziś Czerno More Warna) i Ramonem Azeezem (Almeria) – mówi oficjalnej Lekan.

Polonia była pierwszym klubem do którego trafił po przyjeździe do Polski. Nie przeszedł jednak testów w prowadzonym przez Libora Palę zespole Młodej Ekstraklasy. Został zawodnikiem Pogoni Siedlce, ostatnio występował w Concordii Piotrków Tryb.

Nadal toczy się sprawa Piotra Augustyniaka i Tony’ego Uzomy Chukwuemeki. Możliwe jednak, że po tym jak Bug Wyszków pozyskał Nazara Lituna uda się przyśpieszyć transferowanie defensorów lidera IV ligi mazowieckiej.

Dodatkowo informuje także o sprzedaży koszulek retro:

Chciałbyś mieć koszulkę retro, któregoś z piłkarzy z towarzyskiego meczu przeciwko Avii z wyhaftowanym na kołnierzu hasłem „Polonia nigdy nie zginie”?
Zapraszamy w środę, czwartek i piątek do pokoju 112 w godzinach 15-18.
Koszt meczowej koszulki 200 zł.
Im wcześniej się pojawisz tym większy będziesz miał wybór!

Źródło: własne / Polonia Warszawa

Share

Post Lekan w Polonii na pół roku. Koszulki retro za 200 zł pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.