Komentator telewizji Polsat Mateusz Borek poinformował na swoim Twitterze, że Władimir Dwaliszwili jest bliski pozostania w Warszawie. Według Dębiczanina „Lado” dogadał się już z Legią… i nadal nie doszedł do porozumienia z Ireneuszem Królem

Portal „Ekstraklasa.net” informuje, że Wojciech Stawowy nadal rozważa kandydaturę Sebastiana Przyrowskiego jako rywala Krzysztofa Pilarza w bramce Cracovii. „Pasy” rozważa także pozyskanie bramkarza Ruchu Chorzów Matko Perdijicia. – Jeśli chodzi o pozyskanie Matko, to niemal wszystkie sprawy są dograne. Jedzie z nami, bo jeśli zostanie zawodnikiem Cracovii, nie powinien mieć żadnych zaległości. Wciąż jednak otwarty jest temat pozyskania innego bramkarza – tłumaczył Stawowy, zaś dyrektor sportowy Pasów, Tomasz Pasieczny wyjaśniał: – Czekamy, aż Perdijić porozumie się z Ruchem, natomiast Sebastian ma ważny kontrakt z Polonią Warszawa, a jak mówiłem wcześniej, szukamy tylko wolnych zawodników. Myślę jednak, że ta sprawa wyjaśni się w przeciągu kilku dni.

Źródło: własne / Ekstraklasa.net

Share

Post Legia dogadała się z Dwaliszwilim. Cracovia chce Przyrowskiego… pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.