Mecz Walia – Polska reprezentacji do lat 15. Biało-czerwoni wygrywają 3:1. Na trybunach skauci Stoke, Fulham i… Manchesteru United. Wszyscy przyjechali oglądać młodego bramkarza Polonii Warszawa Tomasza Kucza. Szef rekrutacji do akademii „Czerwonych Diabłów” Derek Lengley powiedział po marcowym spotkaniu: chcemy go u siebie.

Tomasz Kucz

Tomasz Kucz (fot. Jakub Chojecki)

To młody chło­pak, ale ma pa­pie­ry na gra­nie. Bez wąt­pie­nia nie­prze­cięt­ny ta­lent, ale wielu już ta­kich było, a potem gdzieś się to roz­my­wa­ło. W jego przy­pad­ku może być ina­czej, bo pre­zen­tu­je cechy, które mogą mu tylko pomóc. Przede wszyst­kim wie, czego chce, cięż­ko pra­cu­je, ma w sobie pasję i jest silny psy­chicz­nie – mówi „Faktowi” jego tre­ner z kadry U-15 Bar­tło­miej Zalew­ski. Selekcjoner nie chce go na razie porównywać do Wojciecha Szczęsnego. Jego zdaniem przed Kuczem jeszcze sporo pracy.

Ofert mamy naprawdę bardzo dużo. Jest spore zamieszanie wokół Tomka. Decyzji o jego wyjeździe jeszcze nie podjęliśmy. Na razie najważniejsze, aby skończył szkołę – deklaruje w „Fakcie” ojciec zawodnika, Andrzej Kucz.

W marcu zakończyło się pierwsze tak obszerne badanie społeczności sympatyków Polonii. Dzięki niemu wiemy o wiele więcej o … nas samych. Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia „Wielka Polonia” (link).

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na sobotni mecz Polonii z Naprzodem Skórzec (godz. 14:00), zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach.

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Naprzodem Skórzec, wyślij SMS o treści MECZ.1204 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Naprzodem Skórzec, wyślij SMS o treści MECZ. 1204 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Adrian Mierzejewski zdobył gola z rzutu karnego dla Trabzonsporu w wygranym 3-0 (1-0) spotkaniu 28. kolejki tureckiej Spor Toto Süper Lig z Gençlerbirliği SK. Reprezentant Polski w 69. minucie został zmieniony przez Yusufa Erdoğana. Było to trzecie trafienie Polaka w obecnym sezonie.

Źródło: własne / Fakt / 90minut.pl / Wielka Polonia / Emeriten Gang

Share

Post Kucz w Manchestrze United? Kibice przeciwni zakupowi licencji pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.