Drugi trener „Czarnych Koszul” Emil Kot zrezygnował ze swojej funkcji i zamierza wrócić do korzeni, a dokładnie na „gniazdo” by kierować dopingiem kibiców na sektorze „C” .

Emil Kot

Emil Kot (fot. Konviktoria / dumastolicy.pl)

Na chwilę obecną rezygnuję z funkcji asystenta trenera. Uważam, że Piotrek da sobie radę i beze mnie, a ja bardziej przydam się kierując dopingiem kibiców, który jest dla naszych piłkarzy również bardzo ważny – skomentował w „Gazecie Wyborczej” Kot. Informację potwierdził nam Paweł Olczak. – Z Emilem rozliczymy się do końca tygodnia – powiedział dyrektor sportowy Polonii i przyznał, że liczy na powrót Emila w przyszłości.

Asystentem Dziewickiego pozostanie Marek Chański. Mówi się jednak o tym, że Jerzy Engel może zostać powołany na trenera Polonii. Wtedy zespół byłby prowadzony przez duet dwóch głównych szkoleniowców tak jak w 2000 roku, kiedy to były selekcjoner współpracował z Dariuszem Wdowczykiem.

Nie wiem skąd ma pan takie rewelacje, ale ja mogę tylko doradzać. Choć jeśli Piotrek zechcę to rozważę jego prośbę – powiedział „GW” Engel.

Życzymy Emilowi wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że nie będzie długo zły za złą prasę, którą serwowaliśmy mu w ostatnim czasie. Do zobaczenia na gnieździe!

Źródło: Gazeta Wyborcza

Share

Post Kot odchodzi. Engel z Dziewickim poprowadzą Polonię? pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.