Jacek Kosmalski według informacji „Gazety Wyborczej” wystąpi w najbliższym spotkaniu ligowym z Mławianką. 37-letni zawodnik w ostatnim meczu nie zagrał z powodu zatrucia pokarmowego i kontuzji ręki. 

Jacek Kosmalski

Jacek Kosmalski (fot. Tadeusz Janiec / dumastolicy.pl)

Co prawda Kosmalski z ręką w gipsie wziął udział w trzech spotkaniach, ale ostatnio lekarze powiedzieli piłkarzowi, że nadłamana kość śródręcza źle się goi. – Wolałem dłużej nie ryzykować – tłumaczył w „GW” piłkarz. W sobotę polonijny weteran nie mógł grać również z powodu zatrucia, ale w tym tygodniu wrócił do treningów. – Będzie do naszej dyspozycji – zapowiada dyrektor sportowy Paweł Olczak.

Ruszyła oficjalna witryna internetowa Polonii Warszawa. Strona www.polonia.waw.pl skupia wszystkie sekcje klubu z Konwiktorskiej – odradzającą się w IV lidze piłkarską, koszykarską, która w tym roku zagra na trzecim szczeblu rozgrywek, a także sekcję pływaków i lekkoatletów.

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na sobotni mecz Polonii z Mławianką, zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Mławianką, wyślij SMS o treści MECZ.2809 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Mławianką, wyślij SMS o treści MECZ.2809 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Regulamin serwisu na stronie http://www.eg.waw.pl/sms.php

34-letni pomocnik Mateusz Bartczak został nowym zawodnikiem Chojnowianki Chojnów. Zespół z Chojnowa występuje w klasie okręgowej.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza / chojnowianka.futbolowo.pl

Share

Post Kosmalski zagra z Mławianką. Ruszyła strona oficjalna pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.