Strona oficjalna potwierdziła trzy migracje związane z naszym klubem. Po pierwsze w barwach Polonii przez pół roku będzie grał defensywny pomocnik GKS-u Bełchatów, Piotr Piekarski. Ostatni klub T-Mobile Ekstraklasy wypożyczył młodego zawodnika na pół roku. 

Adam Kokoszka

Kokoszka odchodzi! (fot. Czarna Koszula)

Po drugie „Czarne Koszule” zdecydowały się na roczne wypożyczenie ze Znicza Pruszków Krzysztofa Kopcińskiego. Skrzydłowy w umowie ma zapisaną klauzulę dającą klubowi z Konwiktorskiej prawo pierwokupu. Piłkarz w barwach Polonii będzie występował z numerem „22″.

Z naszych informacji wynika, że Polonia negocjuje jeszcze transfer napastnika. O szczegółach wkrótce…

Po trzecie dziś kontrakt rozwiązał Adam Kokoszka. Z doniesień medialnych można się spodziewać, że popularny „Kokos” przeniesie się do Śląska Wrocław. Kokoszka był w grupie piłkarzy, która złożyła wnioski o rozwiązanie kontraktów z powodu zaległości finansowych. Odejście zawodnika może oznaczać, że Piotr Stokowiec zdecyduje się na trwałe włączenie do kadry pierwszego zespołu Tomasza Wełny, który do tej pory występował w drużynie Młodej Ekstraklasy.

Nad opuszczeniem klubu zastanawia się Aleksandar Todorovski, którego chętnie za darmo pozyskałaby Legia…

Źródło: własne / ksppolonia.pl

Share

Post Kopciński i Piekarski w Polonii. Kokoszka rozwiązał kontrakt! pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.