Strona oficjalna po wczorajszym meczu sparingowym Polonii ze Startem Otwock (5:1) informuje o planach sztabu szkoleniowego dotyczących testowanych zawodników.

Trener Piotr Dziewicki chciałby, żeby w drużynie zostali: Adeniyi Lekan, Dawid Klepczyński i Mateusz Sołtys. Zastanawia się nad kolejnymi testowanymi zawodnikami. – Podziękowałem po meczu Milošowi Đurđeviciowi. Nie wiem, co z Tony’m Uzomą. Sprawdzany przez nas Max Brzoska z rocznika 1997, to bardzo ciekawy chłopak grający na prawej obronie. Myślę, że z nami zostanie, choć nie powiem dziś, czy w pierwszej drużynie, czy w zespole juniorów. Chciałbym, żeby z nami dalej byli: Klepczyński, Lekan i Sołtys. Kontrakty są już dla nich przygotowane. Czekamy właściwie już tylko na podpisy – mówił po meczu szkoleniowiec naszego zespołu.

Trenera po meczu cieszyła postawa zespołu, który realizował założenia taktyczne nakreślone w szatni.

Jerzy Piekarzewski

05.02.2014: 80 lat Jerzego Piekarzewskiego (fot. Ülker)

 Wczoraj na Konwiktorskiej świętowaliśmy 80 urodziny Jerzego Piekarzewskiego. Równo o godzinie 19.11 prezes przybył na K6, gdzie czekała na niego urodzinowa niespodzianka przygotowana przez kibiców. Odpalone zostało 80 rac, a na dziedzińcu klubowym zaprezentowana została sektorówka z wizerunkiem prezesa i urodzinowy transparent.

Od przedstawicieli polonijnych środowisk prezes Piekarzewski otrzymał okazjonalny szalik oraz tablicę. Po wręczeniu prezentów na prezesa czekała jeszcze jedna niespodzianka: specjalnie przygotowany urodzinowy tort, którym poczęstowano przybyłych gości.

Za część wizualną oraz organizację wydarzenia odpowiedzialna była grupa ULTRAS ENIGMA we współpracy ze Stowarzyszeniem „Wielka Polonia”.

Źródło: własne / Polonia Warszawa / Ultras Enigma

Share

Post Kontrakty czekają. Dziewicki nie chce Słoweńca. 80-lat prezesa Piekarzewskiego! pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.