Kontuzja Jacka Kiełba, która zmusiła pomocnika Lecha Poznań wypożyczonego do Polonii Warszawa do opuszczenia zgrupowania „Czarnych Koszul”, nie jest groźna.

Jacek Kiełb

Jacek Kiełb nadal boryka się z kontuzjami (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl)

Według „Gazety Wyborczej” problemem skrzydłowego jest staw skokowy. – Kiełb miał problemy ze stawem skokowym, ale nie ma obaw, aby nie wziął udziału w tureckim zgrupowaniu – mówi rzecznik prasowy Polonii Adam Drygalski.

„GW” dowiedziała się co się dzieje z Łukaszem Teodorczykiem. Według menadżera zawodnika jest on przemęczony. Wersję potwierdza na stronie oficjalnej trener Piotr Stokowiec. Z Wisłą i Lechią nie zagrali m.in. Mariusz Pawełek, Łukasz Piątek, Sebastian Przyrowski i wspomniany Teodorczyk. Szkoleniowiec „Czarnych Koszul” nie chciał ryzykować ich zdrowia. – Są przeziębienia, są drobne kontuzje. Stąd eksperymenty ze składem – usłyszeliśmy.

Czwartek jest ostatnim dniem zgrupowania Polonii Warszawa w Cetniewie. Polonia wróci teraz do Warszawy skąd uda się do Turcji. Szansę na wylot na drugi obóz ma Daniel Ciach.

„Wyborcza” informuje, że młoda Legia zmierzy się z Młodą Polonią w 1/8 finału okręgowych rozgrywek o Puchar Polski. To edycja której ogólnopolski finał zostanie rozegrany wiosną przyszłego roku.

Faworytem będzie Młoda Legia, która prowadzi w lidze i broni mistrzostwa wywalczonego w zeszłym sezonie. W tym z kolei bardzo dobrze poradziła sobie w Pucharze Polski, odpadając dopiero w pierwszej rundzie na szczeblu centralnym (po dogrywce z KS Polkowice. Młoda Polonia jest ostatnia w lidze.

Źródło: Gazeta Wyborcza / ksppolonia.pl

Share

Post Kiełb i jego kontuzje. Zmęczony „Teo”. Małe derby w Pucharze Polski… pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.