Jak informuje trójmiejskie wydanie Gazety Wyborczej na testach w Polonii Warszawa przebywa pomocnik II-ligowego Gryfa Wejherowo Grzegorz Gicewicz. Możliwy jest występ tego zawodnika w dzisiejszych sparingach Polonii z Wisłą Płock i Lechią Gdańsk.

Grzegorz Gicewicz

Grzegorz Gicewicz (fot. wejherowo.naszemiasto.pl)

Gicewicz wrócił w poniedziałek z kilkudniowych testów w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Przedostatni klub ekstraklasy nie zadecydował na razie, czy zaproponuje 21-letniemu skrzydłowemu kontrakt. Wcześniej piłkarz Gryfa trenował także z Górnikiem Zabrze, Lechią Gdańsk i Arką Gdynia. Z tego ostatniego klubu miał też powtórne zaproszenie na początku stycznia, ale na przeszkodzie stanęło przeziębienie piłkarza.

W rundzie jesiennej II ligi Gicewicz rozegrał 17 meczów, w których strzelił 2 gole. W poprzednim sezonie o Gicewiczu i jego kolegach zrobiło się głośno, gdy Gryf, jeszcze jako III-ligowiec, został rewelacją Pucharu Polski. Doszedł do ćwierćfinału, z którego piłkarze z Wejherowa odpadli dopiero po dwumeczu z Legią Warszawa (0:3, 1:1). Wcześniej Gryf pod wodzą Grzegorza Nicińskiego wyeliminował inne drużyny ekstraklasy – Koronę Kielce i Górnika Zabrze.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Share