Witajcie po świętach! „Gazeta Wyborcza” organizuje plebiscyt na „Sportowca roku 2013″. W zestawieniu nie zabrakło oczywiście polonisty.

Michał Strzałkowski

Michał Strzałkowski (fot. Tadeusz Robaszyński-Janiec)

Czytelnicy mogą głosować na jednego z dziesięciu. Jeśli chcecie oddać głos na najlepszego strzelca „Czarnych Koszul” (13 goli w rundzie jesiennej) Michała Strzałkowskiego wchodźcie na stronę „Gazety” (link) i głosujcie.

Portal 2×45.com.pl przeprowadził świąteczno-noworoczną ankietę z Miłoszem Przybeckim. Były skrzydłowy Polonii nie zapomniał w niej o swoim byłym klubie. W przyszłym roku życzył sobie: – Chciałbym być na wyższym miejscu w tabeli z Zagłębiem i mieć takie statystyki jak wiosną w Polonii Warszawa. No i najważniejsze – żebym nie miał kontuzji.

Dominik Budzyński został nowym piłkarzem Miedzi Legnica. Z klubem podpisał trzyletnią umowę. Ostatnim klubem „Budynia” był Radomiak Radom. W drugiej lidze zagrał w czterech spotkaniach.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza / 2×45.com.pl / Miedź Legnica

Share

Post Głosuj na „Strzałę”. Przybecki miło o Polonii pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.