Już jutro „Czarne Koszule” rozegrają mecz z KS-em Łomianki. To rywal szczególny, gdyż Polonia swój pierwszy mecz w IV lidze stoczyła właśnie z zespołem spod Warszawy. Latem skończyło się walkowerem (na boisku 2:0) ze względu na wybryki chuliganów Legii, którzy pojawili się na stadionie miejscowego KS-u. 

Piotr Dziewicki

Piotr Dziewicki (fot. Kwikster / dumastolicy.pl)

Podopieczni Piotra Dziewickiego tydzień temu zremisowali z Bugiem w Wyszkowie. Teraz nadal muszą gonić, aby zbliżyć się do miejsca premiowanego awansem. – Tydzień przepracowaliśmy bardzo dobrze, robiliśmy swoje. A ja przekonałem się po raz kolejny, by tuż po meczu, pod wpływem emocji, nie oceniać gry i wyciągać wniosków – przyznał Dziewicki. – Bo kiedy wnikliwie i na spokojnie obejrzałem mecz z Bugiem na wideo, gry wycięliśmy z niego momenty, w których piłkarze szukali piłek za linią autu lub bramkarze szykowali się do wybicia walcząc z wiatrem, to okazało się, że nasza gra wyglądała bardzo pozytywnie.- Dla nas to materiał do głębszej analizy i tego, by się zastanowić – każdy nad samym sobą – co tak naprawdę chce się w życiu robić. Czy chce się grać w piłkę, czy nie – stwierdził w „GW” trener.

Szkoleniowiec twierdzi, że zespół odpoczął i tym razem będzie w stanie wykorzystywać sytuacje. Tym razem według „Chrumka” pogoda nie będzie przeszkadzała jego zespołowi. Drużyna jest zdrowa i Dziewicki może skorzystać z tej samej grupy co przed meczem z Wyszkowem. – Po analizie meczu w Wyszkowie nastroje się poprawiły. Wierzymy w ten zespół i wiemy, że tylko kwestią czasu jest, kiedy zaczniemy strzelać gole. Czekamy, aż lont odpali. W Wyszkowie stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, takich nieprzypadkowych. Mam nadzieję, że okazje już w meczu z Łomiankami zamienią się na gole – mówi trener Polonii Piotr Dziewicki.

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na niedzielny mecz Polonii z KS Łomianki (godz. 16:00), zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z KS Łomianki, wyślij SMS o treści MECZ.2303 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z KS Łomianki, wyślij SMS o treści MECZ. 2303 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.
Źródło: własne / Gazeta Wyborcza / Emeriten Gang

Share

Post Dziewicki przed Łomiankami. Transmisja SMS od Emerytów pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.