Piotr Dziewicki nie będzie już szkoleniowcem warszawskiej Polonii. Dziś według informacji kawiarni „Czarna Koszula” zabrał swoje rzeczy i opuścił stadion. Oznacza to, że nie udało mu się dogadać z władzami MKS-u.

Piotr Dziewicki, Emil Kot, Paweł Olczak

Kot, Dziewicki i Olczak (fot. MJ Photo)

Chwilę później informację potwierdzono na profilu pierwszej drużyny Polonii: – Piotr Dziewicki i Emil Kot nie są już trenerami Polonii Warszawa. Obydwaj w dniu dzisiejszym opróżnili swoje szafki i pożegnali się z Konwiktorską 6. 

Na razie nie wiadomo kto zastąpi „Chrumka”. Za wszystko dziękujemy!

Do czasu podpisania umowy z nowym trenerem treningi pierwszego zespołu będzie prowadził trener najstarszego rocznika naszej akademii Łukasz Chmielewski wraz z II trenerem rocznika’96 Dawidem Sutem.

Niedługo potem Michał Dudek także rozstał się z Polonią. – Popularny „Dudi” solidarnie ze sztabem szkoleniowym nie akceptuje aktualnej polityki klubu – poinformowała „Czarna Koszula”. Na swoim profilu Dudek przyznał, że kończy karierę piłkarską i skupi się na pracy w innej branży. – W ciągu ostatnich kilku dni podjąłem decyzję co do mojej przyszłości, postanowiłem zakończyć moją przygodę z piłką. Miało wpływ na to masę czynników i wydarzeń z ostatnich tygodni, ale najbardziej przyczynia się do tego pierdolnik jaki panuje w Polonii oraz uraz psychiczny po kontuzji. Obie te rzeczy sprawiają, że granie w piłę nie sprawia mi już takiej przyjemności jak wcześniej.

Władimir Dwaliszwili nie jest już zawodnikiem Legii Warszawa. We wtorek mający obowiązywać jeszcze przez rok kontrakt Gruzina z mistrzem Polski został rozwiązany za porozumieniem stron. Teraz były napastnik Polonii ma związać się z Odense BK.

Źródło: własne / kawiarnia „Czarna Koszula” / Czarna Koszula / Sportowe Fakty / Polonia Warszawa

Share

Post Dziewicki nie dogadał się z MKS-em. Kot i Dudek też odchodzą! pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.