Według naszych informacji w dzisiejszym sparingu z Podbeskidziem Bielsko-Biała nie wystąpi Władimir Dwaliszwili. Gruzin załatwiać będzie dziś sprawy związane z wylotem na obóz do Turcji. Chodzi o sprawy paszportowe. 

Światło na całą sprawę rzuca „Przegląd Sportowy”. Gruzin siedząc w lokalu odszedł na chwilę od stolika, ale zostawił na nim saszetkę z dokumentami. Kiedy wrócił już jej nie było. 1 lutego Polonia Warszawa wylatuje na zgrupowanie do Turcji, więc Dwaliszwili szybko musiał wyrobić nowy paszport. Rano wsiadł ze swoją dziewczyną do samochodu i pojechał do Berlina, bo dowiedział się, że tam ekspresowo załatwi wszystkie formalności. Pech chciał, że w trakcie podróży zatrzymała go policja. Nie miał przy sobie żadnych papierów, więc trafił na komisariat. Potrzebna była interwencja klubu. Szybko przefaksowano dokumenty potwierdzające tożsamość Gruzina i został on wypuszczony na wolność. Na szczęście nie napotkał już na żadne przeciwności, odebrał nowy paszport i na pokładzie samolotu lecącego do Turcji go nie zabraknie. No chyba, że znowu wybierze się do restauracji – czytamy w „PS”.

Informację dotyczącą ewentualnego wypożyczenia Dominika Budzyńskiego i przydatności do drużyny Antonio Michajłowa postaramy się przedstawić za kilka godzin.

Źródło: własne / Przegląd Sportowy

Share

Post Dwaliszwili załatwia sprawy paszportowe… pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.