o meczu z Legią ponad tydzień czasu, ale już dzisiaj przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały na trybunie „KAMIENNEJ”, podczas spotkania derbowego. 

  1. NAJWAŻNIEJSZY PUNKT – APEL DO WSZYSTKICH!
    Na mecz przychodzimy przynajmniej godzinę wcześniej, dotyczy to trybuny Kamiennej, jak i Głównej. Piłkarze muszą
    czuć nasze wsparcie od wyjścia na rozgrzewkę, aż do końca meczu.
  2. Tak samo jak podczas meczu z Lechem (na 100-lecie) i poprzednich derbów na K6 na trybunie „KAMIENNEJ” będzie do kupienia obowiązkowa vlepka „cegiełka” w cenie 5 zł (minimum). Zysk z „cegiełki” przeznaczone będzie na cele ULTRAS, jak i dofinansowanie jednego z wyjazdów (więcej info po derbach).
  3. DOPING na 100% od pierwszej do ostatniej piosenki zarzuconej przez GNIAZDOWEGO (dotyczy to wszystkich, którzy stoją w młynie).
  4. Na krzesełkach będą rozłożone elementy oprawy. Gniazdowy podczas spotkania będzie instruował, co i kiedy ma być wykorzystane.

(i tutaj ważny punkt 1.). Prosimy również o stanie przy swoim krzesełku, przynajmniej do rozpoczęcia meczu.

MIMO WIELU PRZECIWNOŚCI, STWÓRZMY PRAWDZIWE WIDOWISKO, KTÓRE PONIESIE PIŁKARZY DO ZWYCIĘSTWA. PAMIĘTAJCIE! INNI ODEJDĄ, UCIEKNĄ, MY KIBICE ZOSTANIEMY!

KU CHWALE POLONII

ULTRAS ENIGMA

Share

Post Derby są nasze!! 30.03 Informacje kibicowskie!! pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.