Jak podaje strona GKS-u Bełchatów w dzisiejszym meczu sparingowym z Motorem Lublin testowany będzie bramkarz Polonii Warszawa Dominik Budzyński, który w rundzie jesiennej wystąpił w dwóch meczach pucharowych „Czarnych Koszul”.

Dominik Budzyński

Dominik Budzyński (fot. Zbigniew Luchciński ksppolonia.pl)

Dzisiaj o godzinie 15:00 piłkarze Polonii Warszawa rozegrają kolejny sparing. Tym razem rywalem Polonistów będzie przedostatnia drużyna Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mecz zostanie rozegrany w Kleszczowie, a strona oficjalna Polonii przeprowadzi transmisję tekstową z tego meczu.

Jak podaje „Piłka Nożna” reprezentacja Polski nie doleci na czas na zgrupowanie do Hiszpanii. Opóźnił się przylot samolotu z Warszawy do Paryża i kadra nie zdążyła na lot do Malagi. – Mimo że byliśmy już w rękawie, nie poczekano na nas. – powiedział Tomasz Rząsa, koordynator reprezentacji ds. mediów. Winę za zamieszanie ponosi Air France. Francuzi przyznali, że to był ich błąd. W składzie reprezentacji Polski jest dwóch Polonistów: Paweł Wszołek i Łukasz Teodorczyk.

Na zakończenie byli Poloniści, którzy zmieniają barwy klubowe. Jak się okazuje oprócz Dominika Budzyńskiego w dzisiejszym sparingu GKS Bełchatów wystąpi również były zawodnik Polonii Patryk Rachwał (kupiony przez Józefa Wojciechowskiego właśnie z Bełchatowa). Rachwał jest już praktycznie dogadany z GKS-em i zapewne niebawem zostanie przedstawiony jako nowy nabytek klubu.

29-letni pomocnik Patryk Aleksandrowicz rozwiązał kontrakt z AÓ Ethnikós Gázoros – informuje cytowana przez 90minut.pl, oficjalna strona greckiego klubu. Aleksandrowicz zaliczył występy w dwunastu spotkaniach rundy jesiennej, strzelił w nich trzy bramki. Na obecną chwilę nie jest znany kolejny pracodawca byłego pomocnika Polonii.

Żródła: własne / gksbelchatow.com / 90minut.pl / Piłka Nozna / 2×45.com.pl / ksppolonia.pl

Share

Post Budzyński w Bełchatowie? Teodorczyk i Wszołek utknęli w Paryżu. Sparing z Podbeskidziem. pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Duma Stolicy | Czarne Koszule | KSP.