Bardzo,bardzo,bardzo mądry wpis jednego z naszych forumowiczów,po dzisiejszym meczu.
Pozwole sobie go zacytować :

Panowie, trochę spokoju, reagujecie jak JW 😕 Niektórzy by już zmieniali trenera 🙂

Jak pisze Obelix, zespół był organizowany na wariata. Nie było wiadomo w której lidze będziemy grali, gdzie będziemy grali, czy będzie kasa, czy będą przychodzić kibice. Czy wszystko się nie rozsypie.

Z perspektywy czasu sprawy idą w dobrym kierunku. Udało się pozyskać kilku sponsorów i są pozyskiwani kolejni. Sprzedało się sporo karnetów. Rozwija się bardzo skuteczna i zaangażowana społeczność kibiców. Gramy na K6 za symboliczną opłatę i nikt nas stąd nie wyrzuci. Kibiców przychodzi tyle co na ekstraklasę. Mamy dobry PR, co chwila można przeczytać o Polonii w gazecie albo na portalu. Nawet są transmisje TV z meczów w IV lidze 😯

Zespół jest na drugim miejscu. 4 punkty to nie jest strata nie do odrobienia, zwłaszcza w lidze w której każdy może wygrać z każdym. Sprawa jest prosta. Trzeba wzmocnić zespół kilkoma doświadczonymi zawodnikami i awansujemy, a w kolejnym sezonie walczymy o II ligę.

Zaufałbym w tej sprawie naszemu sztabowi. Pamiętajcie, że pierwszy mecz w IV lidze rozegraliśmy niecałe 2 miesiące temu i to był skok w nieznane. Zimą wyciągamy wnioski, wzmacniamy się i wiosna nasza !!