W sobotę na bocznym boisku przy ul. Konwiktorskiej rozegrany został pierwszy mecz w ramach Turnieju Nowego Miasta. Naprzeciw sobie stanęły drużyny Polonii i Varsovii (rocznik 2004). W tej kategorii wiekowej “Czarne Koszule” często przegrywały z rywalem zza miedzy, ale tym razem zła seria się skończyła i podopieczni trenerów Tomasza Sokołowskiego i Pawła Sałańskiego wygrali 5:2.

Poloniści rozpoczęli grę od wysokiego pressingu, czego skutkiem była bramka Olka Wenty w 6. minucie. Mimo kontrolowania gry pod koniec pierwszej kwarty straciliśmy bramkę na 1:1. W drugiej i trzeciej kwarcie strzeliliśmy trzy gole, tracąc tylko jednego. Chłopcy grali twardo, zdecydowanie i nie pozwalali rywalom na wiele. Wynik w ostatniej kwarcie ustalił Antek Korczak.