W minioną niedzielę rozegraliśmy kolejne dwa mecze ligowe. W pierwszym spotkaniu Polonia I grała z ligowymi debiutantami, drużyną Błyskawicy Warszawa. Nasi przeciwnicy jedynie zacięcie walczyli w pierwszej kwarcie, którą wygraliśmy pewnie 2-0. W kolejnych kwartach nasza gra była jeszcze szybsza. Ostatecznie wygrywamy zdecydowanie nie tracąc żadnej bramki.

Błyskawica Warszawa – Polonia Warszawa 0:30

Skład: Bajkowski M, Taradejna, Wyszkowski, Raczyński, Wójcik O, Greloch, Bielka, Koton, Keller, Bajkowski B, Butkiewicz, Wójcik M

Bramki: Wójcik M. x6, Butkiewicz x6, Raczyński x4, Bajkowski B x3, Keller x3, Greloch x3, Wyszkowski x2, Wójcik O. x2, Koton

Asysty: Koton x6, Keller x6, Wójcik M x4, Greloch x2, Raczyński x2, Butkiewicz, Bajkowski, Bielka