W poniedziałek pierwszy zespół rocznika 1999 zmierzył się na wyjeździe z drużyną warszawskiego Ursusa. Mecz został rozegrany na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, przy świetle jupiterów. Pierwsza połowa była w wykonaniu polonistów bardzo dobra, czego poświadczeniem mógł być wynik – na przerwę “Czarne Koszule” schodziły prowadząc 2:0. Gdyby nie bramkarz Ursusa, który spisywał się naprawdę dobrze, wynik mógł być zdecydowanie wyższy. W drugiej połowie, której przebieg był już bardziej wyrównany, bramki nie padły.

1999: Ursus Warszawa – Polonia Warszawa 0:2 (0:2)

Bramki: Augustyniak, Sołoducha

Asysta: Odoliński

Polonia: Kucz (36. Reszczyński) – Kamiński, Woszczyło, Podgórski, Sawicki – Sołoducha (52. Nowiński), Włodek (36. Zięba), Abul (57. Oniszczuk), Kołodziejski, Odoliński (63. Paszkowski), Augustyniak (47. Kluczyński).